Ekologická exkurze na Šumavu

Od roku 2009 pořádá naše škola pravidelně exkurze na Šumavu do obce Stožec. V obci se nachází SEV, kde se žáci při výukových programech seznamují s Šumavou teoretickou i praktickou cestou. Letos v termínu 12. – 16.6. 2017 národní park Šumava poznávalo 22 žáků 6. a 7. ročníků. Velice úspěšnými programy jsou tradičně např. Zpracování ovčí vlny, Vodní svět, Život stromů. Každé odpoledne jsme ukončili procházkou po okolí Stožce. Snad se nám i příští rok povede navštívit tato místa s dalšími dětmi.
Mgr. Marta Bílková

 

Podporujeme

Oficiální informační server města Plzně   logo_centrum_robotiky_transparent.png   Program celoživotního učení SMART - Centrum interaktivní výuky
Celé Česko čte dětem     Sportovní portál města Plzně   Fraus   Naše škola se účastní Školního projektu EU

Kde nás najdete

14. základní škola Plzeň
Zábělská 25
312 00 Plzeň

Kontakty

Telefon: 378 027 300
Fax: 378 027 333
E-mail: skola@zs14.plzen-edu.cz